Usługa prania dywanów. Jej koszt może być bardzo różny

Pranie dywanów to usługa realizowana przez wiele firm. Część z nich świadczy takie usługi tylko w swojej siedzibie, więc dywan trzeba tam dowieźć. Wiele firm jednak też świadczy usługi w domu klienta. Takie pranie dywanów Ursynów niewątpliwie jest warte polecenia. Dobrze wyprany dywan zyskuje nowy blask, jest po prostu czysty. Pranie dywanów Ursynów może jednak wiązać się z bardzo różnymi kosztami. Decydując się na zlecenie takiej usługi, warto więc porównać ceny w kilku miejscach. 

Pranie dywanów Ursynów. Koszt prania jest minimalny

Nie każdy wie, że pranie dywanów Ursynów nie wiąże się z dużymi kosztami. Koszt proszku i prądu jest minimalny. W przypadku usługi realizowanej w domu klienta, koszty prądu, a także wody koniecznej do prania dywanu ponosi klient. Pomimo tego jednak pranie dywanów Ursynów często kosztuje bardzo dużo. Za wypranie średnio zabrudzonego dużego dywanu wykonujący zlecenie nierzadko żąda powyżej 100 złotych. To wysoka cena, która w znacznej większości jest po prostu zyskiem firmy. Sam koszt wyprania dywanu, to bowiem koszt kilku złotych za zużyty proszek i eksploatację urządzenia.

Jeśli więc mamy dywan do wyprania, warto porównać oferty co najmniej kilku firm świadczących usługi prania dywanów Ursynów. Koszt – w zależności od oferty firmy – może być bardzo różny, a znalezienie firmy, która świadczy taką usługę nawet kilkadziesiąt złotych taniej niż konkurencja nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. 

Udostępnij: