Spływ kajakowy po Dunajcu

Spływ Kajakowy Dunajcem to wariant nie tylko dla najbardziej zaciętych zawodników, którzy pragną osiągnąć jak najlepszy czas i pobijać kolejne rekordy. Jest to również świetna alternatywa na nowe wyzwanie, relaks i świetną zabawę dla całej grupy. Na tego typu atrakcje decyduje się coraz większa grupa przyjezdnych, którzy chętnie podejmują się spływu wraz z nurtem pięknej, południowej rzeki. 

Czy sprzęt jest ważny podczas spływu?

Sprzęt nie powinien stanowić żadnej większej przeszkody. Wcale nie musisz posiadać wybitnie trwałego kajaka, co więcej, wcale nie musisz go mieć. Wystarczy natomiast, że dołożysz wszelkiego zaangażowania w to, jaka wiedza na temat tego typu sportu zostanie Ci przekazana przez instruktora. Jesteś bowiem w pełni bezpieczny i odpowiednio przygotowany do podjęcia wyzwania przez najpewniejszą kadrę instruktorów, którzy nigdy nie zawodzą w swej profesji. 

Tak więc gdy już dotrzesz na miejsce, upewnisz się, że znasz wszelkie bezwzględnie istotne warunki dyscypliny, możesz podjąć się wypożyczenia sprzętu, lub też rozpocząć przygodę wraz z indywidualnym kajakiem. Pewne jest, że spływ kajakami zapewni Ci masę adrenaliny i nie małej gorączki, ale także świetną zabawę i niezapomniane chwile, które zostaną w pamięci na długie lata. 

Przepływ Dunajcem jest doskonałą atrakcją dla turystów od Zakopanego aż po Podhale, Pieniny i Sromowce, a także okoliczne miejscowości. 

 

 

Udostępnij: