My się zimy nie boimy

Każdy kto miał do czynienia z budową domu wie, jak dużą rolę odgrywają poprawnie założone instalacje, szczególnie grzewcza, mająca rozprowadzić i utrzymać ciepło. Najważniejszym elementem instalacji grzewczej jest kocioł, który często służy również do  przygotowania ciepłej wody użytkowej i klimatyzacji, ważne więc by był energooszczędny. Obecnie należy sprawdzić, czy piec spełnia wymogi  Dyrektywy ErP, dotyczące obniżonej emisji tlenów azotu.

Kocioł gazowy junkers – sprawdzona marka.

Kocił gazowy, to urządzenie które ma nam posłużyć przez kilkadziesiąt lat. Jest to jedno z urządzeń, w którym trzeba zwrócić uwagę na jakość, która zwróci się nie tylko w postaci oszczędności na rachunkach, ale i spokojnym, bezawaryjnym użytkowaniu.  Kocioł gazowy junkers, wyposażony jest w dwa fabrycznie zamontowane czujniki, zapewniające podwójne zabezpieczenie ciągu kominowego, co dostarcza pewności bezpiecznej eksploatacji.

Kocioł gazowy junkers jest urządzeniem, w którym automatyka umożliwia uzyskanie dodatkowych oszczędności energii i kosztów zużycia gazu i energii elektrycznej. Jest cichy, łatwy w obsłudze, mały, dzięki czemu wymaga minimalnej powierzchni na montaż. Dodatkowo może być wyposażony w sterownik pogodowy lub pokojowy, co uzależnia pracę kotła od warunków panujących na zewnątrz lub w wybranym pomieszczeniu. Junkers oferuje kotły nie tylko na potrzeby mieszkań, domów jeno czy wielorodzinnych, ale i też systemy doprowadzające ciepło do inwestycji wielomieszkaniowych.

Udostępnij: