Golenie miejsc intymnych u mężczyzn i sfera erotyczna zwiazku

Dość wielu ludzi łączy to golenie miejsc intymnych u mężczyzn z większą chęcią zbliżeń. Jednym słowem jeśli już facet pozbędzie się owłosienia pozostawiając jedynie męsko wyglądającą brodę i do tego ładna fryzurę to raczej wiadomo o co chodzi. Czegoś w tym stylu się raczej nie komentuje zbyt szeroko, ale pewne wzmianki raczej i tak się pojawią. Rzecz jasna konkretny mężczyzna raczej będzie mówił że takie golenie pomaga mu zadbać o higienę osobistą, a wątek erotyczny będzie raczej pominiętym jeśli chodzi o to tłumaczenie się.

Zbliżenie.

Nie da się ukryć tego, że golenie miejsc intymnych u mężczyzn dla pewnych kobiet jest tym kluczowym warunkiem jeśli chodzi o zbliżenie, bo wiele z nich tak jakby myśli stereotypami, czyli facet zarośnięty średnio dba o higienę i chyba dlatego pewne kobiety naciskają na to by ich partnerzy się częściej golili. Tego typu wymogi mogą zniknąć po kilku latach związku, ale bywa też i tak że nie znikną nawet po blisko dwóch dekadach. Bywa też i tak, że obydwie strony chcą tego golenia się w tych miejscach.

Inne istotne prawdy.

specyficzne sytuacje to te w których golenie miejsc intymnych u mężczyzn łączy się z podobnymi praktykami u kobiet, Jednym słowem pewne pary robią to regularnie, bo chcą na stałe zachowywać wysoki poziom higieny, czyli taka dbałość może łączyć się u nich z wyjątkowo częstymi zbliżeniami.

Udostępnij: